Repertorium C° Les Coryphées

Lijst van alle projecten, voorgesteld in de Stadsschouwburg in Sint-Niklaas. Choreografieën en bewerkingen door Ian du Toit-Steyn.

  • 3 januari 1997: Chopin en Dans
  • 9 mei 1997: Coppélia
  • 16 mei 1998: Schéhérazade
  • 2 mei 1999: Balletgala
  • 18 februari 2000: Giselle ou les Wilis
  • 28 mei 2000: Balletgala
  • 29 december 2000: De Notenkraker en de Rattenkoning
  • 22 april 2001: Ballet & Brass
  • 20 mei 2001: Balletgala (met o.a. de Polovtsiaanse dansen uit Prins Igor)
  • 15 maart 2002: Assepoes
  • 19 mei 2002: Balletgala (met o.a. 2e acte uit Het Zwanenmeer)
  • 14 februari 2003: Het Zwanenmeer
  • 18 mei 2003: Balletgala (met o.a. Grand Pas Romantique)
  • 26 februari 2004: Don Quichot
  • 19 mei 2004: Balletgala (met o.a. Grand pas Hongrois uit Raymonda en Grand divertissement uit Aïda)
  • 3 oktober 2004: Voordracht Romantisch ballet (i.s.m. Rina Barbier, met dansstukken uit La Sylphide, Giselle ou les Wilis, La Esmeralda, Festival des Fleurs à Genzano en Paquita)
  • 10 februari 2005: Sylvia, Nimf van Diana
  • 15 mei 2005: Balletgala (met o.a. Grand pas uit Paquita)
  • 16 oktober 2005: Romantisch Ballet in Rusland (Voordracht i.s.m. Rina Barbier, met dansstukken uit La Fille du Pharaon, Don Quichot, Paquita, La Bayadère, Coppélia, Sylvia en Le Corsaire)
  • 2 maart 2006: Coppélia, of het Meisje met de ogen van email
  • 14 mei 2006: Balletgala (met o.a. Les Papillons, La Péri en Masquerade)
  • 15 oktober 2006: De grote Tchaikovsky-Petipa balletten (Voordracht i.s.m. Rina Barbier, met dansstukken uit De Schone Slaapster, De Notenkraker en Het Zwanenmeer)
  • 22 februari 2007: La Fille mal gardée
  • 20 mei 2007: Balletgala (met o.a. Händelsaria’s i.s.m. mezoosopraan Marianne Vliegen, en grand divertissement uit La Fille mal gardée)
  • 7 februari 2008: Giselle ou les Wilis
  • 11 mei 2008: Balletgala (met o.a. Pas de six uit La Vivandière, Walpurgisnacht uit Faust, Concert Italien, en Winterpret)
  • 19 oktober 2008: Diaghilev en zijn Ballets Russes (Voordracht i.s.m. Rina Barbier, met dansstukken uit Les Sylphides, L’Oiseau de feu, Petrouchka, L’après-midi d’un Faune, Prins Igor en Schéhérazade)
  • 28 februari 2009: Don Quichot
  • 17 mei 2009: Balletgala (met o.a. Adagio Espressivo, Grand Pas uit Raymonda en Aïda)
  • 19 februari 2010: Het Zwanenmeer
  • 16 mei 2010: Balletgala (met o.a. Serenade voor Strijkers, en de Grand pas uit Paquita)
  • 10 maart 2011: De Notenkraker en de Rattenkoning
  • 14 mei 2011: Tempo per Opera (Balletgala met danstukken uit La Gioconda, Prins Igor, I Vespri Siciliani, La Traviata, Madama Butterfly en L’Europe Galante)
  • 23 februari 2012: Assepoes
  • 20 mei 2012: Balletgala (met o.a. La Sylphide, Gayaneh en Masquerade)
  • 14 februari 2013: La Sylphide
  • 18 mei 2013: Balletgala (met o.a. La Esmeralda, het Visioen uit Sleeping Beauty en de Grand pas uit Aida)
  • 6 maart 2014: La Fille mal gardée
  • 18 mei 2014: Balletgala (met o.a. de grand pas uit Paquita, en de suite uit De lustige weduwe)
  • 19 februari 2015: Giselle ou les Wilis
  • 16 mei 2015: Balletgala (met Walpurgisnacht uit Faust en Sylvia, nimf van Diana)
  • 31 oktober 2015: Openingsgala (met o.a. Aquarelle, de Polovtsiaanse dansen uit Prins Igor en Grand pas romantique)
  • 11 februari 2016: Het Zwanenmeer
  • 2 maart 2017: Coppélia
  • 2 april 2017: Balletgala (met o.a. La Vivandière, Boeren pas de deux uit Giselle, en Schéhérazade)